İLETİŞİM FORMU
Aşağıdaki iletişim formunu doldurarak bize ulaşın, hemen ekibimiz sizinle iletişime geçsin!

StarLift Satış Sonrası Hizmetleri ile Farkı Hissedin!

Bir StarLift Sahibi Olduğunuzda Çok Özel Avantajlara Sahip Olursunuz!

Önemli olan satışı gerçekleştirmek değildir! Önemli olan satıştan sonrada satmadan önceki gibi müşterilerle ilişkileri sürdürerek, servis desteği ve yedek parça hizmeti verip mutlu müşteri memnuniyeti sağlamaktır!StarLift İlkesi

7/24 SERVİS & YEDEK PARÇA

7/24 servis & yedek parça hizmeti ile konusunda uzman StarLift teknisyenleri beklenmedik bir arızada sizi bulur ve işinize devam edebilmeniz için gerekli düzenlemeleri gerçekleştirir.

İster yurt içinde olun isterse yurt dışında olun, fark etmez! Çünkü; StarLift uzmanları her türlü teknik desteği sağlayacak donanım, güç ve 10 yıllık kesintisiz yedek parça stoğuna sahiptir.

 

MONTAJ ve TRANSFER İŞLEMLERİ

StarLift satışını veya kiralamasını gerçekleştirdiği otomatik iskelelerinin montaj, söküm veya başka yere nakli işlemlerini uzman personeli ile güvenlice gerçekleştirmektedir.

StarLift otomatik iskelelerinin sorunsuz ve emniyetli şekilde kullanımı uzman personelimizin montajı veya yetkilendirilmiş kişilerin montajı ile mümkündür. Bu yüzden StarLift montaj ve söküm için yetki eğitimler vererek, eğitimi başarı ile tamamlayan kişileri sertifika ile yetkilendirir!

KESİNTİSİZ REVİZYON ve BAKIM

StarLift otomatik iskele sistemleri Avrupa standartlarında, kaliteli malzeme ve titiz işçilik ile üretilmektedir. Lakin StarLift otomatik iskelelerinin en zor koşullarda bile kesintisiz çalıştığını düşünürsek, zaman zaman kimi donanımlarda dezenformasyonlar ve yıpranmalar söz konusu olabilir.

Bu gibi durumlarda StarLift kesintisiz revizyon ve bakım destek ekibi ile her zaman destek sağlamaktadır.

PROJELENDİRME DESTEĞİ

StarLift otomatik iskele sistemleri en sıra dışı, en farklı projelerde bile butik imalat ve montaj desteği verebilmektedir. Projelerin konumu, uygulama alanı veya yüksekliğine göre her türlü forma girebilen ve istenilen her türlü özelliklere göre üretim gerçekleştirilebilen StarLift otomatik iskele sistemleri ile başarı kesindir!

Projeleriniz StarLift'in saha mühendisleri tarafından özel fizibilite çalışmalarıyla incelenir, ihtiyaçları belirlenir, iş planları oluşturulur ve en doğru çözümler sunulur!

SÜREKLİ EĞİTİM

StarLift otomatik iskele sistemleri son teknoloji ışığında üretim proseslerini ve süreçlerini her daim geliştirmektedir. Bu bağlamda gerek satışı yapılan, gerekse kiralaması yapılan otomatik iskelelerin güvenli söküm takım işlemleri, hatasız montajı, uzun ömürlü kullanımı ve bakımı için müşterilerini sürekli eğitime tabi tutup, bilgilendirmeler yapmaktadır.

StarLift eğitim aşamalarından başarıyla geçen müşterilerine sertifika vererek yetkilendirilmiş kişiler yapmaktadır!

© Star Lift 2016