İLETİŞİM FORMU
Aşağıdaki iletişim formunu doldurarak bize ulaşın, hemen ekibimiz sizinle iletişime geçsin!

2013 Yılından Beri...

%100 Yerli Sermaye, %100 Yerli Üretim ve Avrupa Standartları...

2013 yılından beri aynı heyecan, aynı tutku ve aynı sevdayla işimizi yapıyoruz. %100 yerli sermaye, %100 yerli üretim, TSE belgeli ve Avrupa standartlarında üretim yapmaya devam edeceğiz!

Şenöz ASİL

StarLift Yönetim Kurulu Başkanı

%100 MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ %100 MUTLU MÜŞTERİ

StarLift için her müşteri ayrı bir değere sahiptir! Dolayısıyla, müşteri mutluluğu StarLift'in mutluluğudur ortak paydasından yola çıkarak %100 müşteri memnuniyetini sağlamayı birinci hedef olarak görürüz.

Mutlu müşteri = mutlu bir StarLift!

ARAŞTIRMA - GELİŞTİRME ve TEKNOLOJİK YATIRIM

StarLift otomatik iskele, ar-ge yatırımlarını arttırarak insan hayatını kolaylaştıran ürünlerinin keşfedilip geliştirilmesi için çalışmalarına devam etmektedir.

StarLift ar-ge araştırmaları sonucunda teknolojik alt yapısını sürekli geliştirerek modern üretim tekniklerini için sürekli yatırımlar gerçekleştirmektedir.

BİR STARLİFT HİKAYEMİZ

Yıl 2013... 35 yıllık deri sektörününde verdiğimiz hizmeti başarılı bir şekilde noktaladık. Bu süreçte oluşan boşluğu değerlendirmek amacıyla Avrupa seyahatleri düzenledik. Bu seyahatlerin birinde, geçmekte olduğumuz cadde üzerinde ilk otomatik iskele hayalimizin ilham olacağı iskeleyi gördük ve o anda, kendi ülkemizde otomatik iskele üretimi yapmaya karar verdik. Bu tanıklık bizim için sektörde bir uyanış oldu. Bu hedef doğrultusunda, heyecanımızı da kalbimizde taşıyarak “STARLIFT” Otomatik İskele Sistemleri’ni kurduk. Araştırmalarımız süresince ülkemizdeki teknolojinin yetersizlikler nedeniyle, iskele sistemini hayata geçirmek çok kolay olmadı.

 

Yılmadan ve usanmadan, teknolojinin imkanlarını sonuna kadar kullanarak, bazı meslek kuruluşlarını da harekete geçirmek suretiyle, çok iyi noktalara geldik. Henüz yolun başında olan “STAR LIFT” ailesi olarak amacımız; Kaza riskini sıfıra indirilecek, zamandan ve maliyetten tasarruf edilecek bir, iskele sistemine yatırım yapmaktı. Başardık. Bunun mutluluğunu sizlerle birlikte yaşıyoruz.

KURUMSAL DEĞERLERİMİZ
VİZYONUMUZ

StarLift, inşaat ve cephe sistemleri sektörüne yalnızca makine değil, güven ve kalite sunmaktadır. İnşaat ve cephe sistemleri sektörünü en yeni teknolojilerle buluşturarak sorunsuz ve verimli uygulama süreçleri geliştirmesine destek olan firmamız, hızlı ve çözüm odaklı çalışma kültürüyle hizmet vermektedir.

Değişmez prensiplerinin başında gelen kalite, güven, nitelikli servis hizmeti ve müşteri memnuniyetinden yola çıkan StarLift, üstlendiği misyonu icra ederken müşterilerinin gereksinimlerine duyarlı, teknolojiyi yakından takip eden, yaratıcı ve yenilikçi bir vizyonla hareket etmeyi ilke edinmiştir.

MİSYONUMUZ

İnşaat, boya, cephe kaplama ve giydirme sektörlerine katkıda bulunmayı ve verdiği özenli hizmetle %100 müşteri memnuniyetini misyon edinen StarLift, üretimini yaptığı otomatik iskele ve yük asansörlerini kiralama ve satış yoluyla tüketiciye arz etmektedir.

StarLift, üretmiş olduğu otomatik iskele sistemleri ile iş ve işçi güvenliğini en üst düzeyde sağlamayı amaç edinmiştir. StarLift otomatik iskele sistemleri modüler yapısı, yüksek çalışma performansı ve güvenlik unsurları ile uygulama sürelerini minimum seviyelere indirgemeyi hedefler. StarLift, otomatik iskele sistemleri üretimiyle ve sürdürdügü hizmetlerle Türkiye ekonomisine katkıda bulunmaya devam edecektir.

KALİTE POLİTİKAMIZ

StarLift için gerçek kalite, başarı ve %100 müşteri memnuniyeti için bir temeldir. StarLift otomatik iskele sistemleri dünyaca geçerli olan kalite şartlarına ve standartlarına uygun olarak üretim gerçekleştirir.

StarLift otomatik iskele için kalite prensipleri sadece personeli için değil, en büyük çözüm ortakları olan tedarikçileri için de geçerlidir. StarLift kalite yönetim sistemlerini sürekli iyileştirmek için çalışmalar yapar. StarLift içinde kaliteli üretim planlanır, kaliteli ürün üretilir ve kalite kontrol testleri yapılır.

StarLift otomatik iskele Türkiyede ilk ve tek TSE belgesine sahip otomatik iskele firmasıdır. Bunun yanı sıra ISO 9001:2008 ve OHSAS 18001 sertifikalarına sahiptir.

İNSAN POLİTİKAMIZ

StarLift otomatik iskele; faaliyetleri doğrultusundaki rekabet üstünlüğünü sağlayıp, çok önemli stratejik hedeflerine ulaşmak için çalışanlarını en önemli değeri olarak görür.

StarLift otomatik iskele, çalışanlarının ve üretim alanında iş, eğitim, kontrol veya ziyaret amaçlı bulunan herkes için güvenli ve sağlıklı bir iş ortamı yaratmak için gerekli önlemleri almayı ilke edinmiştir.

StarLift çalışanlarına değer veren, revizyona açık, sektöründe ve bölgesinde lider, uluslararası bir şirket olarak kaynaklarını verimli kullanan, çevreye, doğaya, iş sağlığına ve güvenliğine duyarlı, kalite standartlarına uyumlu, teknolojisini sürekli geliştiren, çalışanlarının fikirlerinden güç alan, müşteri odaklı bir şirket olma yolunda, insan kaynaklarını verimli bir şekilde kullanmaktır.

KALİTE BELGELERİMİZ
DEPARTMANLARIMIZ
HİTAP ETTİĞİMİZ SEKTÖRLER
İNSAN KAYNAKLARI FORMU
© Star Lift 2016